Naše služby

Společnost Truck Centre Praha s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí na trhu a přes 20 let nabízí k prodeji použitá nákladní auta, přívěsy, návěsy a další užitkové vozy, nákladní techniku a s tím související služby.

Naše společnost se řídí novým etickým kodexem podle evropských standardů, takže řízení celého prodejního i poprodejního procesu je na té nejvyšší úrovni. U nás máte zaručenou maximální kvalitu vozidel, protože většina vozů pochází od stálých dodavatelů, z ukončených či předčasně ukončených operativních leasingů a mezinárodních aukcí.  Ve svém oboru jsme jedničkou na trhu a dále mezinárodně rosteme.

Vedle aktivit jako je prodej, výkup a pronájem nákladních vozidel, přívěsů a návěsů vám firma Truck Centre Praha s.r.o. nabízí další služby:

Komisní prodej

Pokud budete chtít prodat své vozidlo za vyšší cenu, než vám výkupčí nabídne, můžete nám svěřit vozidlo do komisního prodeje. Garantujeme vám nejvyšší možnou četnost umístění auta na inzertní portály, se kterými spolupracujeme. Ihned po prodeji vozidla vám vyplatíme hotovost. Naše provize za tuto službu je od 3 % z prodejní ceny, pokud je komisní cena vozidla větší než 100.000,- Kč + DPH.  Přitom je parkovné po celou dobu pro vás zdarma, a pokud vozidlo neprodáme, samozřejmě také nic neplatíte.

Pro více informací kontaktujte našeho specialistu na tel.:  +420 776 896 896 nebo na e-mailu info@truckcentre.com.

Protiúčet - nákup vozů na protiúčet

Vybrali jste si u nás novější vozidlo a nevíte co s tím současným? Rádi pomůžeme. Jeden z našich výkupčích specialistů vám provede ocenění a to samozřejmě s ohledem na skutečnost, že u nás kupujete jiné. Pokud dojde k dohodě, my váš současný nákladní vůz vykoupíme a vy zaplatíte pouze rozdíl nebo tento použijete jako akontaci či zálohu.

Dovoz vozů na objednávku

Nevybrali jste si nákladní vozidlo v naší nabídce? Bohužel i to se může stát. V tomto případě zadáte našemu prodejci specifikaci vozidla, které poptáváte. Jakmile naši výkupčí v rámci EU tento automobil najdou, ihned vás budou informovat.   Pokud vám bude vozidlo vyhovovat, dovezeme vám ho oproti záloze do republiky včetně vyřízení všech formalit.

Můžeme vám pomoci s výběrem vozu?

Volejte +420 776 896 896
+420 777 745 454